154X4-8/6
(HU) Hollanderes T-összekötő - INOX
You can add comments on the request summary page.
| For tube diameter: | Ø8/6 |
|---|---|
| Kivitel: | összekötő |
| Material: | Stainless steel |
| Material seals: | Without seal |
| Medium: | Compressed air, liquids |
| Operating pressure: | 0…25 bar |
| Port size / Connection: | G 8/6" |
| Port size | A: | Ø8 |
| Port size | B: | Ø6 |
| Pressure range: | 0…25 bar |
| Temperature range: | -40°C…+140°C |
154X4-8/6
(HU) Hollanderes T-összekötő - INOX
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Port size | A | Port size | B | Options |
|---|
| Type number | Tube size A | Tube size B | L2 | S1 | S |
|---|---|---|---|---|---|
| 154X4-6/4 | 6/4 | 6/4 | 22,5 | 12 | 10 |
| 154X4-8/6 | 8/6 | 8/6 | 22,5 | 14 | 10 |
| 154X4-10/8 | 10/8 | 10/8 | 25 | 17 | 10 |
| 154X4-12/10 | 12/10 | 12/10 | 29 | 19 | 13 |