A-50700N-5-D6
(HU) Á�talakító dugó dugaszolható csatlakozóba
You can add comments on the request summary page.
| Kivitel: | átalakító dugó (csak dugaszolható) |
|---|---|
| Material: | Nickel-plated brass |
| Material body: | Nickel-plated brass |
| Material release ring: | Technopolymer |
| Material retaining ring: | Stainless steel |
| Material seals: | NBR |
| Material support ring: | Technopolymer |
| Medium: | Compressed air, vacuum, water |
| Operating pressure: | -0,9…20 bar |
| Port size: | Ø5 |
| Port size / Connection: | D6 |
| Port size | Push-in connection: | Ø5 |
| Pressure range: | -0,9…20 bar |
| Rögzítő karom anyaga: | Stainless steel |
| Temperature range: | -20°C…+80°C |
A-50700N-5-D6
(HU) Á�talakító dugó dugaszolható csatlakozóba
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Port size / Connection | Port size | Push-in connection | Options |
|---|
| Type number | Tube size B | Port size A | L | D |
|---|---|---|---|---|
| A-50700N-3-D4 | 3 | 4 | 30 | 8,5 |
| A-50700N-4-D5 | 4 | 5 | 32 | 11,5 |
| A-50700N-4-D6 | 4 | 6 | 30 | 10,5 |
| A-50700N-5-D6 | 5 | 6 | 34,5 | 11,5 |
| A-50700N-4-D8 | 4 | 8 | 32,5 | 10,5 |
| A-50700N-6-D8 | 6 | 8 | 34,5 | 12,5 |
| A-50700N-4-D10 | 4 | 10 | 31,5 | 10,5 |
| A-50700N-6-D10 | 6 | 10 | 37,5 | 12,5 |
| A-50700N-8-D10 | 8 | 10 | 38,5 | 14,5 |
| A-50700N-8-D12 | 8 | 12 | 39,5 | 14,5 |
| A-50700N-10-D12 | 10 | 12 | 43 | 17,5 |