A-69200-6
(HU) Rozsdamentes vágógyűrűs T-összekötő
You can add comments on the request summary page.
| Csatlakozó hüvely anyaga: | Stainless steel |
|---|---|
| Kivitel: | összekötő |
| Kivitel: | összekötő (csak dugaszolható) |
| Material: | Stainless steel |
| Material body: | Stainless steel |
| Material seals: | Without seal |
| Material support ring: | Stainless steel |
| Medium: | Liquids |
| Operating pressure: | 0,9…100 bar |
| Port size: | Ø6 |
| Port size | Push-in connection: | Ø6 |
| Pressure range: | 0,9…100 bar |
| Temperature range: | -60°C…+300°C |
A-69200-6
(HU) Rozsdamentes vágógyűrűs T-összekötő
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Options |
|---|
| Type number | Tube size | L1 | L2 | CH1 | CH2 |
|---|---|---|---|---|---|
| A-69200-4 | 4 | 46 | 23 | 9 | 10 |
| A-69200-6 | 6 | 46 | 23 | 9 | 12 |
| A-69200-8 | 8 | 51 | 25,5 | 12 | 14 |
| A-69200-10 | 10 | 66 | 33 | 14 | 19 |
| A-69200-12 | 12 | 70 | 35 | 17 | 22 |