A-69770-8/6
(HU) Rozsdamentes belső távtartó perselyÂ
You can add comments on the request summary page.
| Csatlakozó hüvely anyaga: | Stainless steel |
|---|---|
| For tube diameter: | Ø8/6 |
| Kivitel: | belső távtartó persely |
| Kivitel: | összekötő (csak dugaszolható) |
| Material: | Stainless steel |
| Material body: | Stainless steel |
| Material seals: | Without seal |
| Material support ring: | Stainless steel |
| Medium: | Liquids |
| Operating pressure: | 0,9…100 bar |
| Port size: | Ø8/6 |
| Port size | A: | Ø8 |
| Port size | B: | Ø6 |
| Pressure range: | 0,9…100 bar |
| Temperature range: | -60°C…+300°C |
A-69770-8/6
(HU) Rozsdamentes belső távtartó perselyÂ
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Port size | A | Port size | B | Options |
|---|
| Type number | Tube size | A | B | C | L |
|---|---|---|---|---|---|
| A-69770-4/2,7 | 4/2,7 | 2,7 | 2,1 | 3,2 | 6 |
| A-69770-6/4 | 6/4 | 4 | 3,2 | 5,2 | 7 |
| A-69770-8/6 | 8/6 | 6 | 5,2 | 7,3 | 7,5 |
| A-69770-10/8 | 10/8 | 8 | 7 | 8,9 | 9,5 |
| A-69770-12/10 | 12/10 | 10 | 9 | 10,9 | 9,5 |