BHP 320 442
(HU) 3/2-es kézi működtetésű bistabil szelep - pif 4mm
You can add comments on the request summary page.
| Actuation: | Manually actuated |
|---|---|
| Actuation pressure: | 5 bar |
| Air flow rate (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 300 l/min |
| Function: | Bistable |
| Material body: | Aluminum |
| Medium: | Compressed air |
| Mounting type: | In-line |
| Operating pressure: | 1…16 bar |
| Port orientation: | On the bottom for manifold assembly |
| Port size: | 4 mm push-in |
| Port size / Connection: | 4 mm push-in |
| Temperature range: | -10°C…+50°C |
| Ways: | 3/2-ways |
BHP 320 442
(HU) 3/2-es kézi működtetésű bistabil szelep - pif 4mm
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Options |
|---|