VA 401
(HU) VAGY logikai szelep - G1/8"
You can add comments on the request summary page.
| Air flow rate (P1=6 bar, ΔP=1 bar): | 280 l/min |
|---|---|
| Logic element type: | Logic element |
| Material body: | Aluminum |
| Medium: | Compressed air |
| Mounting type: | In-line |
| Operating pressure: | 1…10 bar |
| Port orientation: | On two sides |
| Port size / Connection: | G 1/8" |
| Temperature range: | -10°C…+50°C |
VA 401
(HU) VAGY logikai szelep - G1/8"
Please register here to access downloads for data sheets and 3D models.
| Product number | Options |
|---|